به گزارش اصولگرانیوز؛ حدود سه سال از پایان ریاست سیدصدرالدین شریعتی و آغاز ریاست و انتصاب دکترحسین سلیمی در دانشگاه علامه طبابایی می گذرد. با اینکه تا دیروز سیل انتقادها و توهین ها به سمت ریاست سابق وجوداشت و او متهم به سیاسی کاری شده بود، حالا منتقدین دیروز و منصوبان امروز دولت در دانشگاه علامه وقاهت را به جایی رسانده اند که عکس سران فتنه در دانشگاه بالا میرود و حتی مفسدین اقتصادی نیز به این دانشگاه راه پیدا میکنند، از تریبون دانشگاه عملا زیرسوال بردن رهبرانقلاب دستور داده می شود و مسیولین دانشگاه دست روی دست گذاشته و نظاره میکنند.
درحالی که ماه گذشته بلافاصله با تاسیس دفترانجمن اسلامی در دانشکده علوم اجتماعی عکس سران فتنه در دانشکده نصب شد و دانشجویان با اعتراض ومطالبه خود از ریاست دانشکده، ریاست دانشگاه، حراست و سایر مسیولین خواستار برخورد با این عمل توهین آمیز بودند هیچ کدام از مسیولین پاسخ درستی به آن نداده و درنهایت نیز با تحصن دانشجویان مسیولین دانشگاه تصمیم گرفتند تا دفتر دانشکده ای این تشکل هتاک فقط برای 15 روز تعلیق شود!
 اما در 16آذر امسال نیز مسیولین دانشگاه با مجوز دادن به حضور افراد فاقدصلاحیت و همچنین برگزاری مراسم توسط افراد منتسب به فتنه ی ضدانقلاب اصرار خود بر جولان معاندان ومفسدان را نشان دادند.
از یک طرف انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی با دعوت از کرباسچی برای سخنرانی یک طرفه در روز دانشجو نشان داد که اصلاح طلبان درصدد تطهیر کسانی هستند که با فساداقتصادی خود در پیشگاه مردم و قانون محکوم شدند. البته دانشجویان نیز با افشاگری پیرامون عدم صلاحیت چنین فردی برای سخنرانی در روز دانشجو موضع گرفتند وخواهان پاسخگویی او در مورد مفاسداقتصادی اش شدند و کرباسچی با همین بهانه و پس از سخنان کوتاهی جلسه را ترک کرد.
واکنش بسیج دانشجویی دانشگاه علامه به دعوت کرباسچی
نکته جالب آنکه براساس اخبار رسیده به رجانیوز یکی از اساتید علوم سیاسی این دانشگاه نیز کلاس درس خود را پس از چنددقیقه از شروع آن تعطیل کرده و دانشجویان را دعوت به حضور در این مراسم کرد!!
از طرف دیگر انجمن آزادی خواه دانشگاه علامه طباطبایی که برنامه دیگری در دانشکده مدیریت برگزار می کرد با برافراشتن نمادهای سبزفتنه 88 وگذاشتن تصویر بزرگی از یکی از سران فتنه عدم مرزبندی خود با جریان برانداز نظام را نشان داد. دانشجویان معترض نیز به این هتاکی با شعار «مرگ برفتنه گر»و«موسوی وکروبی اعدام باید گردند» واکنش نشان دادند. این در حالی بود که معاونت فرهنگی دانشگاه نیز در آن جلسه حضور داشت و هیچ واکنشی به اقدامات ضدانقلابی این تشکل نشان نداد.
در این جلسه بابک احمدی به سخنرانی پرداخت و در سخنرانی خود عملا دانشجویان را به براندازی و زیر سوال بردن نظام دعوت کرد و گفت:«آن چیزی که من دلم میخواهد این است که دانشجویان راه بر این نظام ببندند، زیرسوالش بکشند، بالاترین مقامش را مسیول بدانند، مسئولش قرار بدهند و انتقادپذیرش کنند ومجبورش کنند که جواب بدهد..»
اعتراض دانشجویان به مجوز دادن به ضدانقلاب و حضور معاونت فرهنگی درجلسه حامی فتنه
پس از این جلسه گستاخانه جمعیت انبوهی از دانشجویان با مطالبه خود از ملکی معاونت فرهنگی دانشگاه خواستار برخورد قاطع با جریان فتنه گر در دانشگاه شدند. وی در پاسخ به این موضوع ضمن اینکه خود را به عنوان بسیجی معرفی کرد وقابل قبول خواندن شعارهای دانشجویان گفت:«اعتراف میکنم من باید جلسه را ترک میکردم.»
این صحبت ها در حالی است که مسیولین با آشنایی کامل نسبت به تشکل های معاند نظام در دانشگاه به آنها مجوز میدهند و حتی در جلسات آنها شرکت میکنند.
هنوزمعلوم نیست با گذشت 7سال از فتنه آمریکایی-صهیونیستی سال 88 و تصریح رهبرمعظم انقلاب پیرامون مرزبندی با فتنه گران چرا مسیولین دانشگاه،  دکترسلیمی ریاست دانشگاه و مسیولین حراست نسبت به هنجارشکنی ها واکنش قاطع و انقلابی نشان نمی دهند؟چرا اعضای حراست که دراین جلسه حاضر بودند نسبت به اهانت آشکار به انقلاب اسلامی و جمع آوری عکس سران فتنه اقدام نکردند؟
متاسفانه مشخص نیست که جریان برانداز و نفوذی داخل دانشگاه علامه طباطبایی باید تا کجا پیش برود و چگونه فریاد بزند که از حامیان فتنه88 وفعالان براندازی نظام است تا منصوبان دولت تدبیر و امید با آن برخورد کنند.
این اوضاع درحالی است که تشکل های دانشجویان بر طبق اساسنامه خود و قوانین دانشگاه باید نسبت به نظام و رکن اصلی آن التزام عملی داشته باشند و در غیر این صورت مسئولین دانشگاه می توانند از فعالیت آنها جلوگیری کنند.

بدون دیدگاه

ارسال پاسخ