jamnewsimage12350769

به گزارش اصولگرانیوز؛ بارسلونا امروز در یکی از دشوارترین مصاف‌های فصل در مستایا به میدان خواهد رفت. دشواری این دیدار دو چندان می‌شود وقتی بدانیم داور این بازی اوندیانو ماینکو خواهد بود.

به گزارش mundodeportivo، خاطره تلخ کاتالان‌ها به فینال جام حذفی سال 2011 و بازی مقابل رئال مادرید بازمی‌گردد. دیداری که داوری آن بر عهده همین ماینکو بود و بارسا با گل کریستیانو رونالدو در وقت‌های اضافی بازی را یک هیچ باخت و دستش از قهرمانی کوتاه ماند.

اما بنابر ادعای این نشریه ماینکو در آن دیدار نمایشی فوق العاده ضعیف داشت و یکی از دلایل شکست بارسلونا و پیروزی رئال بود. جایی که با گذشتن از خطاهای بازیکنانی چون پپه روی پدرو، پیکه و مسی (چندین بار)، ژابی آلونسو روی مسی و به خصوص اینیستا و آربلوا روی داوید ویا و آدریانو و در نهایت آفساید اعلام کردن گل پدرو نقش بزرگی در نتیجه این دیدار ایفا کرد.

حالا امروز و برایا اولین بار پس از آن دیدار، سرنوشت ماینکو را در مستایا داور بازی بارسلونا قرار داده است. در این بازی نیمار حضور دارد که بیشتر از هر بازیکن دیگری روی او خطا صورت گرفته است و اگر ماینکو مانند پنج سال پیش قصد کارت دادن نداشته باشد، وضعیت کمی دشوار خواهد شد. از طرفی لوئيس سوارز نیز چهار کارته است و باید مراقب باشد از ماینکو اخطاری دریافت نکند تا بتواند در بازی هفته آینده مقابل گرانادا حضور داشته باشد.

بدون دیدگاه

ارسال پاسخ